CONCERTAGENDA

Februari

Maart

  • 03-03-2018 | Saturday | 20:00 | Conservatorium | Maastricht NL

    Music Award Maastricht 2018
    Jury member

  • 18-03-2018 | Sunday | 15:00 | Stadsgehoorzaal Leiden | Leiden

    Korngold Violin Concerto with Quentin Clare and NMKO

  • 25-03-2018 | Sunday | 15:00 | De Stuw | Hoevelaken NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Vivaldi & Locatelli
    Lions charity concert

April

  • 07-04-2018 | Saturday | 20:00 | Lieshout NL |

    Private concert

  • 20-04-2018 | Friday | 20:15 | Recum De Brug | Reeuwijk NL

    Recital with Ksenia Kouzmenko, piano
    Locatelli, Ysaye, Paganini & Franck

  • 21-04-2018 | Saturday | 14:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam

    Private concert
    Vivaldi 4 seasons with The String Soloists.
     

Mei

  • 13-05-2018 | Sunday | 20:00 | Keukenhof | Lisse, NL

    Romantiek in de Keukenhof
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 19-05-2018 | Saturday | 10:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Workshop Koninklijk Concertgebouw Concours

  • 27-05-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Jurylid Koninklijk Concertgebouw Concours Halve Finale

Juni

  • 09-06-2018 | Saturday | 12:00 | Die Glocke | Bremen GER

    Presentation of the new season
    Solo with the Bremer Philharmoniker

  • 17-06-2018 | Sunday | 11:00 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Jurylid Koninklijk Concertgebouw Concours Finale

  • 26-06-2018 | Tuesday | 20:00 | Muziekfestival Middelburg | Middelburg NL

    Muziekfestival Middelburg
    With Ramon Jaffé, cello

  • 28-06-2018 | Thursday | 20:00 | Muziekfestival Middelburg | Middelburg NL

    Muziekfestival Middelburg
    With Ramon Jaffé, cello

  • 30-06-2018 | Saturday | 20:00 | Muziekfestival Middelburg | Middelburg NL

    Muziekfestival Middelburg
    With Ramon Jaffé, cello

Juli

  • 19-07-2018 | Thursday | 20:15 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Robeco Summernights

Augustus

  • 11-08-2018 | Saturday | 19:00 | International Music Festival | Goslar GER

    Trio Lagom
    With Lauma Skride, piano & Johannes Krebs, cello

September

  • 13-09-2018 | Thursday | 20:00 | Utrecht NL |

    Private concert
    Solo recital

  • 16-09-2018 | Sunday | 14:00 | Podium Klassiek | Eindhoven NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Locatelli

  • 22-09-2018 | Saturday | 20:15 | Hillegersberg NL |

    Wiener Kammersymphonie & Lisa Jacobs
     

  • 25-09-2018 | Tuesday | 20:15 | Kasteel Duivenvoorde | Voorschoten NL

    String trio concert
    Mozart, Ysaye, Dohnanyi & Sibelius
    With Johannes Krebs, cello

  • 29-09-2018 | Saturday | 20:15 | Cunerakerk | Rhenen NL

    Klassiek aan de Rijn
    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Haydn, Suk, Dvorak & Wieniawski
     

  • 30-09-2018 | Sunday | 15:00 | Stoomfabriek | Dalfsen NL

    Stoomfabriek Klassiek
    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Haydn, Suk, Dvorak & Wieniawski

Oktober

  • 06-10-2018 | Saturday | 12:30 | Azijnfabriek | Den Bosch NL

    Paganini: De Duivelskunstenaar
    Lisa Jacobs, Ksenia Kouzmenko, piano & Vrouwkje Tuinman, verhaal
    Muziek van Paganini, Rossini, Schumann en Liszt

  • 14-10-2018 | Sunday | 15:30 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Paganini: De Duivelskunstenaar
    Lisa Jacobs, Ksenia Kouzmenko, piano & Vrouwkje Tuinman, verhaal
    Muziek van Paganini, Rossini, Schumann en Liszt

    http://www.vondelconcerten.nl
  • 25-10-2018 | Thursday | 20:00 | Theater Lievekamp | Oss NL

    Lisa Jacobs & Het Gelders Orkest

  • 26-10-2018 | Friday | 20:00 | Cultura | Ede NL

    Lisa Jacobs & Het Gelders Orkest

  • 27-10-2018 | Saturday | 20:00 | Hanzehof | Zutphen NL

    Lisa Jacobs & Het Gelders Orkest

  • 28-10-2018 | Sunday | 11:00 | Musis Sacrum | Arnhem NL

    Lisa Jacobs & Het Gelders Orkest

November

  • 10-11-2018 | Saturday | 20:00 | Die Glocke | Bremen GER

    Lisa Jacobs & Bremer Philharmoniker

  • 11-11-2018 | Sunday | 11:00 | Die Glocke | Bremen GER

    Lisa Jacobs & Bremer Philharmoniker

  • 14-11-2018 | Wednesday | 18:00 | Die Glocke | Bremen GER

    5nachsechs Series
    Lisa Jacobs & Bremer Philharmoniker

  • 25-11-2018 | Sunday | 14:30 | Slotconcerten | Zeist NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists

December

  • 15-12-2018 | Saturday | 12:30 | Azijnfabriek | Den Bosch NL

    Kerstconcert
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 15-12-2018 | Saturday | 20:15 | Kaarslichtconcerten | Jisp NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 16-12-2018 | Sunday | 15:30 | Vondelkerk | Amsterdam NL

    Vondel Concerten
    Het Grote Kerstconcert
    The String Soloists i.s.m. jong talent

  • 22-12-2018 | Saturday | 13:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 22-12-2018 | Saturday | 15:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 23-12-2018 | Sunday | 13:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 23-12-2018 | Sunday | 15:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 24-12-2018 | Monday | 13:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 24-12-2018 | Monday | 15:30 | Concertgebouw Kleine Zaal | Amsterdam NL

    Kindervoorstelling De Vier Jaargetijden
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 30-12-2018 | Sunday | 11:00 | TivoliVredenburg | Utrecht NL

    Lisa Jacobs & The String Soloists
    Haydn, Dvorak, Ysaye & Wieniawski

Januari

  • 12-01-2019 | Saturday | 20:15 | Noorderkerk | Amsterdam NL

    Nieuwjaarsconcert Noorderkerkconcerten
    Programme t.b.a.
    Lisa Jacobs & The String Soloists

  • 17-01-2019 | Thursday | 20:15 | Valleiconcerten | Leusden NL

    Lisa Jacobs, Ruysdael quartet & Ksenia Kouzmenko
    Ravel & Chausson

  • 20-01-2019 | Sunday | 15:00 | | Delft NL

    Lisa Jacobs, Ruysdael quartet & Ksenia Kouzmenko
    Ravel & Chausson